Anasayfa / Gaziantep Buzdolabı Servisi / Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi

Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi

Gaziantep Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi ve Gaziantep indesit buzdolabı servisi olarak, kullanmakta olduğunuz buzdolabının daha verimli ve yiyeceklerinizi en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz. Güvenle yiyeceklerinizi tüketmenizi sağlayacak olan Gaziantep Ariston Buzdolabı Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Ariston buzdolaplarının temizliğinde kullanılması gereken aksesuarlar ve onarım, arıza ve tamir işlemlerinde mutlaka Gaziantep Beyaz Eşya Tamir servisimizden hizmet almanız gerekiyor. Beyaz eşya tamir servisi dışında yapılan işlemler gıda tükettiğiniz ve sağlıkla birebir olan buzdolaplarında yapılan yanlış işlem sizleri olumsuz etkileyebilir.

Beyaz eşya tamir servisi garantisi altında ve orijinal yedek parça kullanarak yapılan işlemler cihazlardan yüksek performans almanızı sağlayabilmektedir

Cihazınızı ilk günkü gibi temiz sağlıklı ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilmek için Beyaz eşya tamir servisimize 0 544 626 24 23 nolu telefonumuzdan çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yiyecek alışverişi yaptıktan sonra kağıt, karton vb. gibi dış ambalajı çıkarılan, bu tür cisimler soğutucu içine kir bakteri ve koku taşıyabilir.
Yiyeceklerinizi özellikle çabuk bozulanları ve keskin koku yayanları birbiriyle temas etmeyecek şekilde muhafaza ediniz ve koruyunuz, böylelikle hem bakterilerin diğer yiyeceklere geçmesi hem de soğutucuda oluşabilecek kötü kokuların yayılması önler ve güvenle tüketebilirsiniz.
Yiyecekleri, havanın aralarında rahatça dolaşabileceği şekilde aralıklı ve düzenli şekilde yerleştiriniz.
Buzdolabınızın içini temiz ve taze tutunuz. Zararlı veya oksitleşme yapan temizlik ürünlerini (çamaşır suyu vb) kullanmamaya özen gösteriniz. Saklama süresi dolmuş tarihi geçmiş olan yiyecekleri buzdolabınızda tutmayınız. Aksi halde kokuya sebep olabilirsiniz.
Çabuk bozulan yiyecekleri (taze peynir, çiğ balık ve et gibi) sebzeliğin üstünde bulunan, bölmenin en soğuk yerine yerleştiriniz. (ısı derece göstergesinin olduğu yerde) ve derecelerini en iyi şekilde ayarda tutunuz.

hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA