Anasayfa / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Isıtma soğutma sistemlerinin arasında başarılı olarak ilk sıralarda yer alan Gaziantep Klima Servisi profesyonel klima servisi portföyümüz siz değerli klima tüketicilerimiz sayesinde başarı merdivenlerini tırmanmaktadır.

Hiç bir marka ve model ayrımı yapmadan tüketicilerine her türlü klima bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde çalışan klima teknisyenlerimiz ile kullanıcılarımıza bir ilk yaşatarak sorunsuz yaz ve kış sezonu geçirmesini sağlıyoruz.

Piyasada çok yüksek fiyatlar ile klima desteği veren firmalara aldanıp güveninizi kaybetmeyin. Doğru bir klima servis seçimi yapmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde cazip fiyatlar uygulayarak klima tüketicilerine uzun ömürlü bir klima cihazına sahip olmasını sağlamaktadır. Kuruluşumuz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelmekte ve büyük başarılara imza atmaktadır. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet sağmakta ve sorunlarınıza anında çözüm bulmaktadır.

Acil servis ihtiyaçlarınızda ise nöbetçi ekiplerimiz ile günün her saatinde klima sorunlarınızı çözüme ulaştırmaktadır. Çalışma prensiplerimiz ise; alanında uzman teknisyenler ile hizmet sağlamak, işinde eğitimli personeller ile destek vermek, kılık kıyafet temizliğine özen göstermek, orijinal yedek parça kullanımı yapmak, bir yıl garanti kapsamı sağlamak, yerinde çözüm üretmek ve işinin her daim arkasında durmak. Klima konusunda uzmanlık arıyor iseniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bir telefon yardımı ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Uzun yıllardır klima montajı, klima tamiri ve klima bakımı konusunda uzmanlaşmış firmamız müşterilerinin de bütçesini düşünerek her yıl düzenli olarak periyodik klima bakım kampanyası oluşturmaktadır.

Üstelik sadece bakım kampanyasıyla kalmayıp firmamızdan destek alan tüm klima tüketicilerimize klima aksesuarı da hediye edilmektedir. Amacımız sadece klima kullanan tüketicilerimize hizmet sağlayıp servis bedelini alıp gitmek değil müşterimizin güvenini de ön planda tutmaktır. Bölgeniz bizlere her ne kadar uzak olursa olsun, Gaziantep’in tüm ilçelerinde bulunan mobil ekiplerimiz sayesinde sizlerin daima bir telefon kadar yakınınızdayız. Samimiyet, öz güven, başarılı iş sonucu, profesyonel destek bizim işimiz.

Call Now ButtonHEMEN ARA