Anasayfa / Gaziantep Klima Servisi / Gaziantep Klima Servisi

Gaziantep Klima Servisi

Gaziantep Klima Servisi bakım Gaziantep Klima Servisi onarım tamir montaj demontaj ve yedek parça konuları üzerinde eşsiz tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Klima özellikle yaz aylarında  evdeki kurtarıcı diye tabir edilen aşırı ısı ve nemin  kapalı alan içerinde o mevsim normallerine getiren aygıttır  aynı zamanda toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.

İnsanların daha rahat ve daha verimli zaman geçirmesi  için  iş yerleri, kamuya açık alanlar,  istihdam edilen konutlarda rastlamak mümkündür. Gaziantep Klima Servisi ürününüzün verimli çalışması ve sizi mutlu etmesi için var gücü ile çalışmaktadır.

Küresel ısınmalarla birlikte klima  günümüzde bu daha lüksten çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Teknolojik gelişmelerle birlikte klimalar daha sessiz daha düşük maliyet içermektedir. Artık her çatının altında klima bulmak mümkün olmuştur.

Peki Klima nasıl kullanılmalıdır ve insan sağlığı için zararlı mıdır?  Klimanın  işlevi  kadar nereye ve nasıl montaj yeri de çok önemlidir. Tecrübeli servis elemanları tarafından arzu edilen yere uygun şekilde monte edilmelidir. Soğutmama gibi durumlarla karşılaşılmalarda  online servisinden yararlanılmalıdır. Gaziantep klima Servisi bu konuda ilk başvuracağınız yerdir.

Havanın nem oranın yüksek olduğu zamanlarda nem alma modunda çalıştırılmalıdır. Klima çalışırken  kapalı alan  havalandırılmamalıdır. Sistemde eksilen veya fazla bulunan gaz klimanın etkisini düşürecektir.

Binalarda en fazla tasarruf  kaynağı ısı yalıtımdır Binanın ısı yalıtımına dikkat edilmelidir. Klimanın bu ayarına getirerek insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkiyi minimum hatta sıfıra indirmeyi sağlayabiliriz.

Gaziantep Klima Servisi

Ev kullanılmadığı zamanlarda klima kapalı konumda tutulmalı kapasite bakımından yerinde kullanılmamış genel tabiri ile kalitesiz klima insan sağlığı için çok büyük tehdittir. Hangi durumda olursa olsun klima rüzgarının  karşısında durmak klima çarpmalarına davetiye çıkarmaktadır. Klimanın  manuel bölümünü  kullanılmalı ve otomatik kanatçıkları tercih edilmelidir

Aksine doğru zamanlarda  kullanıldığında klimanın insan  sağlığı üzerinde  çok faydalı olduğu yönünde bilimsel verilere ulaşmak mümkündür. Özellikle yaşlılar, kalp, şeker ve astım hastalığı  bulunan insanlar  klimatize ortamda bulunmaları doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir

Klima için servis hizmeti ne kadar önemlidir? Klima cihazlarının  içindeki soğutucunun  gazın  işletme basıncında mevsime göre düzenleme yapılması gerekmektedir dolayısıyla klima cihazlarını yılda iki kere bakım yapılması tavsiye edilir.

İç ve dış ortamda farklı  hava şartlarına maruz kalmaktadır klimanın ısı transferleri yüzünden  oluşan kirlenme ve tahribat cihaza zarar vermekte  mevsime göre düzeltmelerin yani bu bakımların  aksatılmaması gerekmektedir

Gaziantep Klima Servisi ismini duymayan yoktur. Çünkü sektör içinde bu güne kadar geçen yirmi beş yıllık zaman diliminde bakım, montaj yer değişimi ve yedek parça temini konularında hep müşterilerinin yanında olmuş ve uygun fiyatlı çalışmaları ile tercih sıralamasının en başında gelmiştir.

Gaziantep Klima Servisi profesyonel ve özel olarak kurulmuş ekipleri ile mükemmel bir görev dağılımında bulunarak sorunlarınıza net çözümler üretmektedir. Tamir edilen veya değiştirilen tüm parçalar orijinal olmakla birlikte firma olarak tam 1 yıl garantimiz altındadır.

Klima cihazları yaz aylarının kurtarıcısıdır. Evlerimizde iş yerlerimizde ve diğer mekanlarda kullanılan bu ürünler insan sağlığı için olumlu etkiler sağlamaktadır. Tabi ki bu kriterleri yakalama için yapmamız gereken işlemler vardır.

Gaziantep Klima Servisi tarafından öncelikle kimyasal temizliği ve bakımları yapılarak mikroplardan arındırılması, sonra da gaz kontrolü yapılarak olması gereken miktarda dolum yapılması gerekmektedir. Kullanılacak ortama uygun, yeterli kapasitede cihaz seçimi de oldukça önem arz etmektedir. Düşük kapasiteli bir cihaz ortam soğutulmasına yetmeyeceği için fayda sağlamayacak, boşa çalışarak enerji tüketecektir.

Aynı şekilde mekan için gerekenden fazla kapasiteli cihaz seçimi neticesinde elektrik tüketimi fazla olacak, satın alım esnasında da fazla miktarda para ödenerek bütçemize gereksiz yük binecektir.

0 544 626 24 23 numaralı Gaziantep Klima Servisi operasyon merkezimizden acil durumlar için randevu alacağınız gibi ilerideki günler için de servis kaydı oluşturabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz tam söz verilen saatte kapınızda olacak ve bakım veya arıza gibi uzmanlık gerektiren sorunlarınızı kolaylıkla halledecektir. İşlemlerimiz tam 1 yıl garantilidir. Aynı sorunun tekrarlanması durumunda hiç bir ücret ödemeden tamiratınızı gerçekleştirmekteyiz.

Gaziantep Klima Servisi ekiplerimiz klimanız ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü problemde sizlere garantili hizmet sunan şehrin en köklü firmasıdır. Personelimiz her marka ve model klima konusunda gerekli eğitimleri aldığından karşılaşacağınız sorun ne olursa olsun uzman desteği sağlıyoruz. Ayrıca bunun saat fark etmeksizin günün 24 saati sağlıyoruz.

Gaziantep merkez ve ilçelerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz tek numaramız ile ekiplerimiz anında bulunduğunuz yere gelmek üzere harekete geçiyor. Garantili bakım ve onarım hizmetini sağlayan firmamız ayrıca orijinal yedek parça temini de sağlamaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarından önce yaptırılması gereken yıllık bakım ve temizliğini de yine ekibimizle başarılı bir şekilde yapıyoruz.

Klimalar pek çok elektronik devre ve parçadan oluşan cihazlardır. Bu parçalar düzgün bir şekilde çalışmadığı takdirde cihazınızdan verim almanız da mümkün olmayacaktır. Yıllık bakımlar kapsamında klimanızın tüm parçaları kontrol edilmektedir.

Devrelerde bir sorun olmadığından, elektrik ve gaz akışında bir aksaklık olmadığından emin olmaktayız. Bu şekilde cihazınızı sizlere tam kapasite çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Gaziantep Klima Servisi uzman kadromuzdan klimanızla ilgili her tür detayı öğrenebilirsiniz.

Klimalar pek çok marka ve modelde insanlara sunulmaktadır. İnverter tipi klima özellikle enerji tasarrufu sağladığı için sık bir şekilde tercih edilmektedir. Ayrıca çeşitlerine göre split, pencere, yer-tavan, salon, kaset tipi şeklinde pek çok çeşidi de bulunmaktadır.

Önemli olan klima alırken kullanacağınız alana uygun olarak doğru bir tercihte bulunmak olacaktır. Klima seçimlerine dair aklınız karışıyor ve ortamınıza göre en doğru klimayı almak istiyorsanız Gaziantep Klima Servisi çağrı merkezimizi arayarak ekiplerimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Klimalar konusunda bizlere en sık gelen arıza tiplerinden birisi gürültülü çalışmasıdır. Klimanız gürültülü çalışıyor ise filtreleri kirlenmiş olabilmekle beraber kompresörden kaynaklı bir arıza da ortaya çıkmış olabilir.

Klimanızın montaj sırasında aksamları iyi bir şekilde oturtulmamış ise gevşeyen vidalar nedeniyle de gürültü çıkabilmektedir. Öncelikle gerekli kontroller Gaziantep Klima Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacak ve gürültü kaynağına göre uygun çözüm yollarına başvurulacaktır.

Ayrıca bununla beraber klimadan su akıtma, koku yayma, kumanda çalışmama, mevsim ayarlarında bozukluk gibi sorunlarla da ilgilenmekteyiz. Gaziantep Klima Servisi ekiplerimiz ne yaptığının bilincinde olan alanında uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Bu sebeple klimanızda meydana gelebilecek en ufak bir takıntıda dahi sizlere uzman desteği sunacaktır. Firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi telefonla destek, online destek gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Klimanızda zaman içerisinde eskimiş ve bozulmuş bir parça var ise orijinal parça desteği sağlayarak cihazınızı eski performansına kavuşturmaktayız. Aklınıza takılan her tür soru ve teknik yardım talebi için Gaziantep için tek numaramızı arayabilirsiniz.

hakkında admin

Bunumu Aramıştınız?

Gaziantep Vestfrost Klima Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen Klima markalarından biri olan Vestfrost cihazlarına özel Vestfrost Klima Servis hizmetleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA